Şen Besicilik – Et & Mangal

HAKKIMIZDA

Hikayemiz Evladı Fatih Han olan Hacı Hüseyin efendiyle başlamaktadır. Onun oğlu Hacı İsmail Şen 1924 nüfus mübadelesinde Selanik’ten bu topraklara gelmiştir.

Çilingir köyünü kuranlardan olan Hacı İsmail Şen 1935 de tarım ve hayvancılık faaliyetlerini tesisleştirmiştir. Onun oğlu Pehlivan Halil İbrahim Ağa ve 3. Kuşak olarak da Hacı Ramazan Hakkı Şen 1980 de Fatih’te açtığı Şen Süt mağazasıyla kendi mandıramızda ürettiğimiz süt, yoğurt, manda kaymağı ve yumurta gibi çiftlik mamullerimizi İstanbul’un birçok ilçesine insanımızın sofralarına ulaştırmıştır.

Şen Besicilik tesislerimizde de hayvancılık yaparak kurban, adak ve et kesimlerimizi usta ellerle sizin hizmetinize sunmaktayız.

2019 da açtığımız “Şen Kasap” et & mangal yerimizle siz kıymetli misafirlerimize besi çiftliğimizden yetiştirdiğimiz küçük ve büyükbaş hayvanlarımızın etlerini en leziz bir şekilde sunmaktayız. Restoranımız Sazlı Bosna gölü manzarasıyla kahvaltısı ve zengin et menüsüyle kıymetli misafirlerimizi ev sıcaklığındaki yerimizde bu lezzetlerle buluşmaya bekleriz.